Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено процес знезараження води від бактерій роду Diplococcus в присутності ультразвуку (УЗ) та газів. Обчисленням ефективних констант швидкостей відмирання бактеріальних клітин та ступенів очищення води від досліджуваних мікроорганізмів виявлено високу ефективність впливу газів в УЗ-полі під час двогодинного проведення водоочищення. The process of water disinfestation from Diplococcus bacteria type in the presence of ultrasound (US) and gases has been investigated. The high efficiency of gases influence under US field at the two hours leadthrough the process of water purification has been founded by the calculation of effective rate constants of the microorganism cells disappearance and degrees of water treatment from investigated microorganisms.

процес знезараження води, водоочищення, process of water disinfestation, water treatmen

Дослідження впливу газів різної природи на процес знезараження води від бактерій роду DIPLOCOCCUS / Л. І. Шевчук, В. Л. Старчевський, І. Є. Никулишин, І. З. Коваль // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 644 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 159-161. – Бібліографія: 3 назви.