Thumbnail Image

Розроблено новий метод одержання S-естерів 4-амінобензентіосульфокислоти. Здійснено ацилювання метилового та етилового S-естерів 4-амінобензентіосульфо- кислоти ангідридом трифлуорооцтової кислоти. Виконано прогнозований скринінг біологічної активності синтезованих сполук з використанням програми PASS. Досліджено фунгібактерицидну активність нових флуоровмісних тіосульфоестерів. The new method of obtaining S-esters of 4-aminebenzenthiosulfoacid has been elaborated. The acelation of methyl and ethyl S-esters of 4-aminebenzenthiosulfoacid by anhydride tryfluoroacetique has been leaded. The predicted search of biological activity of synthesized compounds with using of computerized program PASS has been performed. The fungibactericidal activity of new thiosulfoesters included fluorine has been researched.

Синтез S-естерів 4-аміно- та 4-трифлуороацетиламінобензентіосульфокислот, прогнозований та експериментальний скринінг їхньої біологічної активності / С. В. Василюк, В. І. Лубенець, Д. Б. Баранович, О. З. Комаровська-Порохнявець, Г. М. Хоміцька, Г. Б. Шиян, Й. Рабай, Г. М. Панчишин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 553 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 111–117. – Бібліографія: 14 назв.

Endorsement

Review