Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто новий метод визначення відстані від початку приєднання 6-10 кв до місця замикання на землю в робочому режимі. метод засновано на зіставленні дійсного значення вектора струму нульової послідовності та вектора який розраховується на математичній моделі вузла мережі при припустимій відстані місця замикання. розглянуто шляхи підвищення точності методу.

замыкания, присоединения, система, електрооборудования

Гребченко Н. В. Определение расстояния до места замыкания на землю в рабочем режиме присоединения / Н. В. Гребченко, А. А. Сидоренко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 597 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 83-89. – Библиография: названий.