Динаміка механізму транспортування стрічки з сар швидкості носія інформації

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Описано методику числового моделювання n - масових електромеханічних систем на прикладі досліджень динамічних процесів у механізмах транспортування стрічки. Наведено аналіз передавальних функцій від збурень, прикладених до кожної з п мас механізму транспортування стрічки з системою автоматичного регулювання. In the work the general approach for experimental investigation of the oscillation processes spectrums in the tape transport mechanisms was described. Impact of a main distortion factors on the spectrum of tape oscillation in the cassette recorder magnetic heads zone is presented. Cases of some parameters of the system variation were investigated.

Худоба В. М. Динаміка механізму транспортування стрічки з сар швидкості носія інформації / В. М. Худоба // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 434 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 117–125. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review