Захисні властивості епоксидної грунтовки інгібованої хроматним пігментом

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Методом імпедансної спектроскопії досліджено захисні властивості епоксидної грунтовки з хроматом стронцію на гарячеоцинкованій сталі в легкокислому середовищі. Встановлено, що цей хроматний пігмент забезпечує змішаний катодно-анодний контроль корозії металу в місці наскрізного дефекту епоксидного шару та на порядок підвищує поляризаційний опір зразка з покриттям. Protective properties of the epoxy primer on galvanized steel have been investigated by electrochemical impedance spectroscopy in the slight acid environment. It was established, that the chromate pigment provides a mixed cathodic-anodic control of corrosion reactions at the place of the through defect in the epoxy layer. A polarization resistance of the steel sample with the epoxy-chromate coating is 10 times higher compared to a clear epoxy primer.

Гуменецький Т. В. Захисні властивості епоксидної грунтовки інгібованої хроматним пігментом / Т. В. Гуменецький, І. М. Зінь, Л. М. Білий // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 414 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 86-88. – Бібліографія: 4 назви.