Кінетика оптичного відгуку під час абсорбції аміаку в плівці поліаніліну

Thumbnail Image

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Вивчено кінетику оптичного відгуку в плівці поліаніліну під час абсорбції аміаку. Враховуючи досліджені механізми взаємодії між молекулами NH3 та плівкою поліаніліну, встановлено, що процеси абсорбції газу можуть бути подані як хемосорбційні. Здійснено апроксимацію експериментальних кривих поглинання газу, використовуючи кінетичне рівнянння Легмюра.
In this paper kinetics of polyaniline optical response under ammonia gas adsorption was studied. From the investigation of interaction mechanism between NH3 moleculas and polyaniline film, were detected, that the gas adsoption processes can be presented as chemisorbtion. The estimation of experimental gas adsorption curves was done by using kinetics Langmuire quation.

Кінетика оптичного відгуку під час абсорбції аміаку в плівці поліаніліну / П. Й. Стахіра, З. Ю. Готра, І. П. Глушик, О. І. Аксіментьєва, В. В. Черпак, А. В. Фечан // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 542 : Елементи теорії та прилади твердотілої електроніки. — С. 3–7.

Endorsement

Review