Аналіз топологічних особливостей активних випрямлячів

Проаналізовано відомі топології активних випрямлячів, здійснено їх класифікацію, розроблено рекомендації щодо їх застосування в регульованих електроприводах та наведено їхні основні показники для порівняльного аналізу. The analysis of the known topologies of active rectifiers is conducted, their classification is carried out, recommendations are developed in relation to their application in adjustablespeeds drive and their basic indexes are resulted for a comparative analysis.

Веклинець І. І. Аналіз топологічних особливостей активних випрямлячів / І. І. Веклинець // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 615 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 23-29. – Бібліографія: 9 назв.