2004-02-18

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано вплив якості викладу нормативних документів на функціювання української мови як державної і запропоновано заходи щодо поліпшення їхньої якості та взаємоузгодженості.
Impact of quality for normative documents on functioning of the Ukrainian language as official one is analyzed and the ways to improve their quality and mutual coordination are suggested.

Гінзбург М. Поліпшення якості нормативних документів - головний чинник зміцнення державного статусу української мови / М. Гінзбург, А. Ганжа // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2004. — № 503 : Проблеми української термінології. — С. 20–23.