Українська фізична термінологія на зламі ХІХ-ХХ століть

2004-02-18

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Статтю присвячено розглядові історії становлення та розвитку української термінології фізики, однієї з фундаментальних природничих наук, на часовому відтинку з кінця XIX - до початку XX століття. З’ясовано провідні тенденції і чинники, які визначали процес формування української фізичної термінології.
Article is dedicated to the history of establishment and development of terminology in physics - one of the fundamental natural sciences - in the period of the end of XIX - beginning of XX century. Leading tendencies and factors which determined the process of Ukrainian physical terminology formation are clarified.

Процик І. Українська фізична термінологія на зламі ХІХ-ХХ століть / І. Процик // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2004. — № 503 : Проблеми української термінології. — С. 107–109.

Endorsement

Review