Теоретичні аспекти відбору важливих для підприємства груп економічного впливу

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовано методи, які можуть використовуватися для відбору важливих для підприємства груп економічного впливу. В результаті аналізування для того, щоб сформувати метод відбору важливих для підприємства груп економічного впливу, пропонуємо використовувати математичний апарат аналітичного ієрархічного процесу.In the article methods that can be used for important company stakeholders selection are analyzed. As the result of the analysis mathematical procedure of Analytic Hierarchy Process is proposed to be used for the development of method of important company stakeholders selection.

групи економічного впливу, методи відбору груп економічного впливу, аналітичний ієрархічний процес, stakeholder, methods of stakeholder selection, Analytic Hierarchy Process

Олексів І. Б. Теоретичні аспекти відбору важливих для підприємства груп економічного впливу / І. Б. Олексів // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 706 : Логістика. – С. 126–134. – Бібліографія: 11 назв.