Лінгвістичні засоби комунікаційних інтерфейсів бібліотеки

Національний університет "Львівська політехніка"

В даній статті описано стан сучасної бібліотеки в умовах розвитку інформаційних технологій, вказано особливості лінгвістичного забезпечення та характеристики основних інформаційно-пошукових мов, а також розгорнуто проблему спілкування людини та комп’ютера. In this article the current state of library in the information technology development is described, the features of linguistic support and the characteristics of the major information retrieval languages are shown, and the communication problem between human and computer is detailed.

бібліотечні технології, лінгвістичне забезпечення, лінгвістичні засоби, інформаційно-пошукова мова, електронний каталог, library technology, linguistic support, linguistic tools, information retrieval language, e-catalog

Веретеннікова Н. В. Лінгвістичні засоби комунікаційних інтерфейсів бібліотеки / Н. В. Веретеннікова, Н. Е. Кунанець // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали п’ятої міжнародної науково-практичної конференції, 11–12 вересня 2013 року, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека ; [редколегія : О. В. Шишка, Н. Е. Кунанець, Д. О. Тарасов, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. - Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. - С. 524-535. - Бібліографія: 2 назви.