Національний університет "Львівська політехніка"

Запропонований метод дає змогу обґрунтовано вибирати тип перерізу клинового паса і призначати конструктивні параметри пасової передачі для повного використання навантажувальної здатності приводних пасів. Метод ґрунтується на сучасних теоретичних положеннях забезпечення витривалості клинових пасів для заданих умов експлуатації пасових передач і дає результати, які узгоджуються з чинними стандартами. Method of calculation makes it possible to rationally choose the v-belt and the design parameters of belt transmission. This method allows full use of load carrying capacity of v-belts. Method is based on the modern theory of fatigue fracture belts and agreed with the standard.

Павлище В. Т. Метод розрахунку клинопасових передач за коефіцієнтами запасу міцності приводних пасів / В. Т. Павлище, Р. Я. Предко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2011. – № 701 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 84-88. - Бібліографія: 4 назви.