Посібник "Військова топографія" видання Львівської політехніки: зміст і роль

Зроблено огляд україномовних посібників з військової топографії, зокрема останнього з них- видання Львівської політехніки. Проаналізовано переваги та недоліки, надано рекомендації щодо удосконалення у наступних перевиданнях. Сделан обзор украиноязычных пособий по военной топографии, и в частности последнего из них - издания Львовской политехники.Проанализированы достоинства и недостатки, предоставлены рекомендации по усовершенствованию в следующих переизданиях. In the article the survey of Ukrainian-language manuals on a military topography has been conducted. The review of the last of them that was issued by “Lvivska politechnika” has been done. Merits and demerits are analyzed, recommendations about improvement in following reprinting are given.

військова топографія, рецензія

Тимчук В. Посібник "Військова топографія" видання Львівської політехніки: зміст і роль / В. Тимчук, Е. Лучук // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – Випуск 1 (19). – С. 327–329.