Дослідження аналітичних моделей тропосферної затримки

Описано дослідження функцій відображення, що використовуються в аналітичних моделях розрахунку атмосферних поравок у спутникові GPS виміри. Приведены результаты исследования функции отображения, используемых в аналитических моделях расчета атмосферных поправок в спутниковые GPS-измерения. Investigations of the mapping functions which are used in analytical models for calculation of the atmospheric corrections at the satellite GPS-measurements are given.

супутникові виміри, тропосферна затримка

Паляниця Б. Дослідження аналітичних моделей тропосферної затримки / Б. Паляниця // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – Випуск 1 (19). – С. 120–122. – Бібліографія: 3 назви.