Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядаються теоретичні та методичні аспекти визначення основних фінансових показників маркетингової діяльності підприємства та вплив факторів макро- і мікросередовища, що визначають їх динаміку. The theoretical and methodological aspects of major finantial activities determination in marketing activity of the enterprise and the influence of macro- and microsphere, that determine their dynamics.

Шевців Л. Ю. Механізм формування фінансових результатів маркетингової діяльності підприємства / Л. Ю. Шевців // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 472 : Логістика. – С. 415–420. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review