Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Встановлені умови нанесення сірчаного покриття на гранули мінеральних добрив у апараті “киплячого” шару. Теоретично і експериментально визначені швидкість нагріву гранул і коефіцієнт тепловіддачі від гарячого повітря до гранули в “киплячому” шарі. Отримано розподіл температури в гранулі за нестаціонарного режиму нагріву. Одержані залежності дозволяють максимально наблизитись до створення повної математичної моделі процесу нанесення рівномірного і мікропористого сірчаного покриття на гранули мінеральних добрив. The condition of fixing a sulfuric covering on granules of the mineral fertilizers in a “boiling” layer aparatus was installed. Theoretically and experimental is determined velocity of the heating the granules and factor convection from warmed of the air to granule in "boiling" layer. The temperature allocation in granule with non-stationary heating mode was received, that allows greatly approach to making the full mathematical model of the process of fixing a sulfuric covering on granules of the mineral fertilizers.

Калимон А. Я. Нанесення сірчаного покриття на гранули мінеральних добрив у апараті “киплячого” шару / А. Я. Калимон, О. О. Тригуба, В. Т. Яворський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 497 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 26-30. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review