Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Подано інтерполяційний метод послідовних наближень чисельного обернення перетворення Лапласа, який відрізняється від відомих методів формою інтерполюючих членів і пристосований до аналізу інформативних перехідних величин у формі аперіодичних імпульсів, які виникають під час імпульсного електромагнітного контролю електропровідних феромагнітних об’єктів. Given interpolation method of progressive approximations of numeral rotation of the Лапласа transformation, which differs from the known methods by the form of interpolating members and adjusted to the analysis of informing transitional sizes in the form of unperiodic impulses which arise up at the impulsive electromagnetic control of electric conduction ferromagnetic object.

інтерполяційний метод, аперіодичний імпульс

Яцун М. А. Наближене чисельне обернення перетворення Лапласа аперіодичних перехідних величин при неруйнівному контролі імпульсним вихрострумовим методом / М. А. Яцун, А. М. Яцун // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 654 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 285-290. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review