Ключові питання побудови інформаційної системи моніторингу обєктів культурної спадщини

Викладено концептуальні підходи до побудови інформаційної системи управління даними моніторингу об'єктів культурної спадщини на прикладі Національного заповідника "Софія київська". Розроблено вимоги до інформаційної системи, запропоновано її загальну архітектуру, розглянуто особливості системи, зумовлені специфічністю предметної області. Излагаются концептуальные подходы к построеннию информационной системы управления данными мониторинга обьектов культурного наследия на примере Национального заповедника "София Киевская". Рфзработаны требования к информационной системе, предложена ее общая архитектура, рассмотрены особенности системы, обусловленные специфичностью предметной области. The paper describes the conceptual approaches to building information system for management of monitoring data about cultural heritage objects. The case of National Conservation Area "St. Sophia of Kiev" is considered. The general requirements and architecture for the information system are developed the percularities conditioned by the specificity of the area ae formulated.

інформаційні системи, моніторингові роботи

Марков С. Викориння сучасної геодезичної техніки для контролю встановлення обертових печей / С. Марков, О. Дишлик // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2009. – Випуск 2 (18). – С. 63–70. – Бібліографія: 6 назв.