Аналіз моделей стаціонарного руху газу в трубопроводах

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведено основні співвідношення (математичні моделі), на базі яких проводиться гідравлічний розрахунок лінійних трубопроводів в стаціонарному випадку На основі обчислювального експерименту проведено їх порівняльний аналіз. Запропоновано і обгрунтовано алгоритм розрахунку еквівалентів об'єктів газотранспортних мереж.
Main correlations (mathematical models) which are the base for hydraulic calculation of linear pipelines in stationary case are given in this work. Their comparative analysis on the base of calculation experiment is done. Algorithmus of calculation of objects' equivalents of gas-transporter networks is proposed and proved.

П'янило Я. Аналіз моделей стаціонарного руху газу в трубопроводах / Я. П'янило, М. Притула, В. Павленко // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2003. — № 496 : Комп'ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 69–74. — (Моделювання процесів і систем).

Endorsement

Review