Коливання стрічки при швидкостях, наближених до критичної

Thumbnail Image

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

На основі амплітудно-частотних (АЧХ) і фазово-частотних (ФЧХ) характеристик проаналізовано стаціонарні поздовжні коливання стрічки, вплив контактної зони і поведінку пружного матеріалу стрічки при швидкостях, що наближаються до критичної.
Analysis of stationary longitudinal oscillations of the tape, Influence of the contact zone and behavior of elastic material of the tape under frequencies approaching to critical was carried out on the base of amplitude-frequency and phase-frequency characteristics.

Кузьо І. В. Коливання стрічки при швидкостях, наближених до критичної / І. В. Кузьо, М. Г. Яковенко // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 539 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. — С. 45–50.

Endorsement

Review