Вимірювально - обчислювальний комплекс для проведення балістичних досліджень

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Значна частина інформації при балістичних дослідженнях базується на точному визначенні швидкості, і якоюрухається об'єкт на різних ділянках траєкторії. Пропонується поєднання в одному пристрої частотного методу визначення швидкості об'єкта з процесорною обробкою, підрахунком і представленням результатів вимірювання.
The significant part of an information for want of ballistic researches bases on point definition of a velocity, from which the object on different plots of a trajectory is gone. The association in one system of a frequent method o f definition of a velocity of object with processor processings account and granting of outcomes of a measurement is offered.

Клушин Ю. Вимірювально - обчислювальний комплекс для проведення балістичних досліджень / Ю. Клушин, П. Кондратов, В. Сторож // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2000. — № 413 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 23–26. — (Архітектура та компоненти комп'ютерних систем).