Thumbnail Image

Наведено результати експериментальних і теоретичних досліджень гідродинаміки руху повітря крізь полідисперсний шар активованого вугілля. Одержано критеріальні залежності, які дають змогу використовувати результати під час проектування апаратів зі стаціонарним шаром дисперсного матеріалу. In article present results of experimental and theoretical researches of air filtration hydrodynamics through polygrained layer of dry activated coal. Present criterion equations which allow using these results for planning an apparatus with stationary layer of dispersed material.

Атаманюк В. М. Гідравлічні закономірності роботи апаратів із стаціонарним шаром дисперсного матеріалу / В. М. Атаманюк, Р. В. Ходорівський, І. Р. Барна // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2010. – № 677 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 253–258. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review