Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено математичну модель процесу теплообміну водонафтової емульсії у каналах під дією енергії надвисоких частот отримані узагальнювальні результати для довільних перерізів каналу з урахуванням фазових перетворень у матеріалі. The mathematical model of process of heat exchange of a water-oil emulsion in channels under activity of energy of ultrahigh frequencies is given. Extending effects for the any sections of the channel in view of phase changes in a material are gained.

математичне моделювання, процес, енергія, технологія переробки

Яковенко В. О. Математичне моделювання процесу переносу тепла під дією НВЧ енергії в технології переробки нафти / В. О. Яковенко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 597 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 72-78. – Бібліографія: 8 назв.