Термінологізація та детермінологізація в казначейській терміносистемі

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

У статті розглянуто співвідношення між загальновживаними словами й термінами. Схарактеризовано основні шляхи переходу загальної лексики до складу казначейської термінолексики. Простежено за процесом детермінологізації казначейських термінів. The article deals with the correlation between commonly – used words and terms. The greatest attention is paid to the main ways of transition of commonly – used vocabulary to the structure of treasury system of terms. The process of determinologization of treasury terms is also analysed there.

українська мова, термінологія, загальновживане слово, казначейський термін, казначейська терміносистема, термінологізація, детермінологізація, Ukrainian language, terminology, commonly-used word, treasury term, treasury system of terms, terminologization, determinologization

Васковець Л. Термінологізація та детермінологізація в казначейській терміносистемі / Людмила Васковець // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2013. – № 765 : Проблеми української термінології. – С. 87–90. – Бібліографія: 12 назв.

Endorsement

Review