Логістичні аспекти формування раціональної структури витрат підприємства

2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджуються перспективи практичного застосування методики “цільових витрат”. Запропоновано методику як цілісну концепцію маркетингово-логістичного управління, що застосовує стратегію зниження витрат шляхом формування їх оптимальної структури і реалізує функції планування вдосконаленої продукції, попереднього контролю витрат та обчислення цільової собівартості відповідно до вимог споживачів.
The prospects of practical application of “target costs” methodise are researching in the given article. The proposed methodic is considered as a conception of marketing-logistic management with using of strategy of costs' reduction by means of the forming of optimal producing costs structure. The functions of planning the improving produce preventive control of costs and calculation the target cost price with taking into consideration the customers’ requires.

Леонова С. В. Логістичні аспекти формування раціональної структури витрат підприємства / С. В. Леонова, Н. Т. Гринів // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 552 : Логістика. — С. 404–410. — (Формулювання та оптимізація логістичних систем).