Застосування семантичного підходу для аналізу графічних об’єктів

На підставі системного аналізу існуючих методів оброблення графічних об’єктів, обґрунтовано необхідність та можливість застосування семантичного підходу для аналізу графічних об’єктів. Розроблено новий метод аналізу та пошуку за вмістом графічних об’єктів. Наведено результати експериментальних досліджень, які підтвер¬джують можливість створення семантичного опису графічного об’єкту та обґрунто¬вують розробленний метод пошуку за змістом графічного об’єкту та аналізу його вмісту. Relaying on system analysis of existent graphic objects processing necessity and usage possibility of semantic method for graphic objects analysis approved. New analysis and search by graphic object content designed. Experiment research results verifying semantic description of graphic object possibility and demonstrate designed method for graphic objects content search and analysis adduced.

Медиковський М. Застосування семантичного підходу для аналізу графічних об’єктів / М. Медиковський, М. Чаплагін // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 565 : Комп'ютерні науки та інформаційні технології. – C. 150–155. – Бібліографія: 4 назви.