Алкоголіз дихлорангідриду ізофталевої кислоти аліловим спиртом

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено алкоголіз дихлорангідриду ізофталевої кислоти аліловим спиртом у середовищі розчинника петролейного етеру. Встановлено оптимальні умови здійснення процесу з отриманням якнайбільших виходів діалілового естеру ізофталевої кислоти. Alcoholysis of dichloranhydride of isophalic acid by allyl alcohol in the medium of petroleum ether has been investigate. Optimum conditions of carring out the process to obtain maximum yields of diallyl esther of isophalic acid have heen determined.

алкоголіз, петролейний етер, діаліловий естер

Барановська О. Е. Алкоголіз дихлорангідриду ізофталевої кислоти аліловим спиртом / О. Е. Барановська // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 590 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 185-187. – Бібліографія: 3 назви.