2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано ситуацію з управління відходами в Україні, що склалися на цей час. Визначено основні проблеми, що заважають ефективно розв’язувати завдання ефективного поводження з відходами. Запропоновано низку заходів з удосконалення системи управління відходами, які уможливлюють поетапно розв’язувати завдання щодо оптимізації роботи з відходами в регіонах.
The present situation with waste management in Ukraine is analysed in the article. The main obstacles for efficient waste management are determined. The series of actions for the improvement of waste management System that allow gradually solving tasks of waste management optimisation in regions are supposed.

Берлінг Р. З. Проблеми функціонування системи управління відходами в Україні і шляхи її вдосконалення / Р. З. Берлінг, Т. Б. Данилович // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 552 : Логістика. — С. 344–349. — (Формулювання та оптимізація логістичних систем).