Одержання прищеплених кополімерів целюлози

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено графт-полімеризацію акрилонітрилу, ініційовану з поверхні пероксидованої целюлози у водному середовищі. Виявлений вплив концентрації реагентів на вихід прищеплених кополімерів. Термомеханічні дослідження одержаного композитного матеріалу показали його переваги перед композитом, отриманим простим змішуванням поліакрилонітрилу і целюлози. The graft polymerisation of acrylonitrile initiated from the surface of peroxidized cellulose in water medium was investigated. An effect of the reagent concentration on the graft-copolymer yield was revealed. Thermomechanical investigations of the obtained polymer composite material showed its advantages over the composite obtained via a simple mixing of polyacrylonitrile with cellulose.

Чобіт М. Р. Одержання прищеплених кополімерів целюлози / М. Р. Чобіт, В. С. Токарєв, С. А. Воронов // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2005. – № 536 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 61-65. – Бібліографія: 7 назв.