Пристрої для компенсації "мертвого" часу детекторів іонізуючого випромінювання

2001-03-27

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто принцип роботи пристроїв для компенсації "мертвого " часу детекторів іонізуючого випромінювання. Пристрої належать до класу число-ім- пульсних функціональних перетворювачів і побудовані на базі нагромаджуючого суматора з додатним зворотним зв’язком. У результаті математичного моделювання визначені методичні похибки пристроїв.
The work principle of device for compensation the dead time of ionizing radiation detectors is considered. Devices are belong to number-pulse functional converters and are based on counter-type adder with positive feedback. The methodical errors of devices are determined in the result of mathematical modeling.

Лопачак О. Пристрої для компенсації "мертвого" часу детекторів іонізуючого випромінювання / О. Лопачак, В. Максимович, Ю. Сторонський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2001. — № 433 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 41–47.