Моделювання характеристик та процесів дуг дугової сталеплавильної печі

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Подано математичну модель, концепцію побудови та алгоритм функціонування цифрової моделі трифазної системи дуг дугової сталеплавильної печі у миттєвих та усереднених координатах. Наведені реальні та отримані на моделі динамічні вольт-амперні характеристики дуг та часові залежності режимних координат печі під час відпрацювання збурень. Mathematical model, conception of design and algorithm of functioning of three-phase arc steel furnace arc system in averaged and instantaneous coordinates is proposed. Real and derived from model dynamic volt-ampere characteristics of arcs and time dependencies of arc regime coordinates under perturbations influence are given.

Паранчук Я. С. Моделювання характеристик та процесів дуг дугової сталеплавильної печі / Я. С. Паранчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 487 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 108–116. – Бібліографія: 4 назви.