Розширення сфери підприємницької діяльності в регіоні

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто існуючі засоби розширення сфери підприємницької діяльності в регіоні. Запропоновано нові як системи групового маркетингу компанії венчурного фінансування тощо, використання яких дасть змогу активізувати регіональну ділову активність. Розроблено схему відповідності засобів та шляхів сприяння розвитку підприємництва. The existing means of expanding the enterpreneurship activities in the region are presented. New means, as a system of group marketing and venture financing companies are proposed, which would allow the regional business activity to grow. The scheme of relevance of means and ways of promoting the enterpreneurship development is created.

Крайник О. П. Розширення сфери підприємницької діяльності в регіоні / О. П. Крайник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 469 : Логістика. – С. 229–234. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review