Нагорода Українському товариству геодезії і картографії

Подано інформацію щодо нагородження Українського товариства геодезії і картографії. Приведена информация о награждениии Украинского общества геодезии и картографии. The information on rewarding of the Ukrainian society of a geodesy and cartography is resulted.

нагорода, товариство

Шевчук П. Нагорода Українському товариству геодезії і картографії / П. Шевчук, О. Денисов // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2009. – Випуск 2 (18). – С. 10.