Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Для визначення структури та основних зворотних зв’язків нечіткого автоматичного регулятора збудження у складі турбогенераторної установки з високочастотною системою збудження за допомогою математичного моделювання проаналізовано поведінку цієї системи у визначальних режимах роботи. On order to synthesis of the fuzzy excite regulator in the synchronous generator power plant with high-frequency excitation system, the processes in this system have been analyzed by mathematical modeling method.

Куцик А. С. Аналіз поведінки турбогенераторної установки з тиристорною високочастотною системою збудження для синтезу нечіткого регулятора збудження / А. C. Куцик, А. О. Лозинський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 563 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 45–56. – Бібліографія: 14 назв.

Endorsement

Review