Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто процеси очищення забруднених газів і вміщено аналіз роботи й розрахунку відцентрового пиловловлювача з поперечно-поточною зоною розділення. Новий апарат є легким в експлуатації і обслуговуванні, а також дешевший за існуючі апарати пилоочищення. Considers process of purification polluting gases and contains investigation of the centrifugal gas flue of across motion. New aperture is easy in exploitation and control cheaper from existent technologies is proposed.

Дубинін А. І. Відцентрові пиловловлювачі з поперечно-поточною зоною розділення та їх розрахунок / А. І. Дубинін, В. В. Майструк, Б. С. Свідовий // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 426 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 171–173. – Бібліографія: 4 назви.