Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено сорбційні властивості сумішей поліамід (ПА-6 та ПА-6/66) – полівініл- піролідон (ПВП). Встановлено вплив ПВП на сорбційні та реологічні характеристики даних сумішей. Absorption properties of PA-6 and PA-6/66 mixture polyvinylpyrrolidone (PVP) have been investigated. PVP influence on absorption and moldable characteristics these mixtures been determined.

Левицький В. Є.Вплив полівінілпіролідону на агрегативну та седиментаційну стійкість дисперсій пігментів / В. Є. Левицький, І. Д. Сподар, О. В. Суберляк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 516 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 181-184. – Бібліографія: 4 назви.