Еволюція та становлення іноземного банківського капіталу в Україні

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Головну увагу приділено еволюції та розвитку іноземного банківського капіталу в Україні. Подано авторське визначення поняття банківський капітал, а також виявлено особливості становлення іноземного банківського капіталу на ринку України.
The main issue of the article is evolution and development of foreign banking capital in Ukraine. The article gives authoring definitions of banking capital. It also defines peculiarities of formation foreign banking capital on the Ukrainian market.

Владичив У. В. Еволюція та становлення іноземного банківського капіталу в Україні / У. В. Владичив // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 526 : Логістика. — С. 508–514. — (Формування та оптимізація логістичних систем).

Endorsement

Review