Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто ознаки ключових полів бізнесу, здійснено аналіз портфеля бізнесу конкретного підприємства фармацевтичної галузі, виділено найперспективніші зони бізнесу цього підприємства. Here we describe the characteristic features of the basic business strategies, analyze business portfolio of the certain enterprise of the pharmaceutical industry, define the most perspective branches of this enterprise.

Мамчин М. М. Забезпечення збалансованості бізнес-портфеля підприємства на маркетингових засадах / М. М. Мамчин, Н. Ю. Глинський, Л. В. Іванська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 469 : Логістика. – С. 251–255. – Бібліографія: 2 назви.