Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

В Україні відбувається структуризація економіки та спостерігаються спроби формування ринків з метою підвищення ефективності діяльності операторів на ньому. Використання принципів позиціонування на ринках великотоннажної продукції дає змогу чітко оцінити вплив великих споживачів і постачальників, потужних операторів ринку та здійснити прогнози розвитку цих ринків у майбутньому. Nowadays the process of creating economical structure in the markets that’s aim is an increasing of business activity effectiveness take place in Ukraine. Using the principles of positioning at the markets of the big volume products allows evaluate influence of big consumers and suppliers powerful market operators and make forecasts of the markets development.

Денисов О. Є. Використання принципів позиціонування при проведенні стратегічного аналізу ринку продукції промислового призначення / О. Є. Денисов // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 472 : Логістика. – С. 47–54.