Дослідження системи магнітного шунтування бака

Запропонована оптимізована система магнітного шунтування, яка дозволяє значно скоротити матеріалоємність та трудозатрати при виготовленні силового трансформатора, за допомогою рівномірного завантаження магнітних шунтів по периметру стінки його бака, а також забезпечити ефективне зниження додаткових втрат та нагрівань. Offered modernized system magnetic shunting, which allows considerably to decrease the labour expenditures and material attached to making of power transformer, attached to help of even loading magnetic shunts on wall perimeter of his tank, and also to provide an effective lowering of supplementary losses and heating.

Зіновкін В. В. Дослідження системи магнітного шунтування бака / В. В. Зіновкін // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 435 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 67–74. – Бібліографія: 7 назв.