Оцінка економічної ефективності програми управління ризиками підприємства

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Пропонується методика оцінки економічної ефективності програми управління ризиками підприємства, зокрема реалізації превентивних, компенсаційних та комбінованих заходів управління ризиками.
The technique of an estimation of economic efficiency of the program of management by risks of the enterprise, realization warning and the combined actions of management by risks is offered.

Кривцун І. М. Оцінка економічної ефективності програми управління ризиками підприємства / І. М. Кривцун // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 526 : Логістика. — С. 343–347. — (Логістичне та маркетингове управління).