Українська біологічна термінологія в аспекті семантичної деривації

Видавництво Львівської політехніки

У статті розглянуто українську біологічну термінологію на тлі процесів семантичної деривації як продуктивного способу поповнення словника української мови. Визначено особливості термінологізації, детермінологізації та ретермінологізації та їхнього значення у біологічній терміносистемі. In the article Ukrainian biological terminology is reviewed in aspects of semantic derivation as a productive way of replenishment Ukrainian dictionary. The features of terminologization, determinologization and reterminologization and their importance in biological terminology are described.

українська мова, біологічна термінологія, семантична деривація, термінологізація, детермінологізація, ретермінологізація, Ukrainian language, biological terminology, semantic derivation, terminologization, determinologization, reterminologization

Вус М. Українська біологічна термінологія в аспекті семантичної деривації / Марія Вус // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Проблеми української термінології : збірник наукових праць. – 2015. – № 817. – С. 60–64. – Бібліографія: 12 назв.