Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Експериментально досліджено кінетику екстрагування з поодинокого капіляра та порівняно результати дослідів в умовах вакуумування системи та механічного перемішування. Визначено кінетичні коефіцієнти для цього процесу. The kinetics of abstraktion from a solid phase is studied at vacuum operation of a system.

Юрим М. Ф. Кінетика екстрагування цільового компонента з поодинокого капіляра в умовах вакуумування системи / М. Ф. Юрим, Л. О. Венгер, Я. М. Гумницький // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 497 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 116-118. – Бібліографія: 2 назви.