Вплив зрівноваження верстата-гойдалки на роботу привідного двигуна

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядається питання вибору критерію оцінки впливу зрівноваження верстата-гойдалки на роботу електроприводу штангової глибинонасосної установки. На підставі математичного моделювання показано взаємозв’язок дисперсії струму привідного двигуна з оптимальним режимом роботи привідного двигуна верстата-гойдалки. An issue of selecting a criterion for evaluating the influence of the balance of the rod oil-pumping unit on the driving motor operation is discussed. Based on mathematic modeling, the relation between variance of the driving motor current and the optimal operation mode of the pumping unit’ driving motor is shown.

верстат-гойдалка, штангова глибинонасосна установка

Маляр А. В. Вплив зрівноваження верстата-гойдалки на роботу привідного двигуна / А. В. Маляр, В. В. Молнар // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 654 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 153-156. – Бібліографія: 7 назв.