Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто досвід працівників Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти щодо запровадження очно-дистанційної форми підвищення кваліфікації вчителів інформатики із використанням можливостей платформи дистанційного навчання Moodle, сервісів Веб 2.0 як нових форм безперервної освіти вчителів інформатики, визначення чинників, що перешкоджають професійному розвитку вчителів, та особливостей застосування технологій дистанційного навчання у системі підвищення кваліфікації вчителів інформатики. The article is discusses the operational experience of teachers Mykolayiv Regional Inservice Teacher Training Institute, to introduce blended improvement of professional skill’s form computer science teachers using the ability of distance learning platform’s Moodle, services Web 2.0, as new forms of life-long learning computer science teachers, determine the factors that prevent from professional development of teachers, and features the use of distance learning technologies in system improvement of professional skill.

підвищення кваліфікації, післядипломна педагогічна освіта, технології дистанційного навчання, дистанційне навчання, improvement of professional skill, postgraduate education, e-learning technologies, distance learning

Захар О. Особливості застосування технологій дистанційного навчання в системі підвищення кваліфікації вчителів інформатики / О. Захар // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Інформатизація вищого навчального закладу : збірник наукових праць. – 2015. – № 831. – С. 23–28. – Бібліографія: 7 назв.