Одержання метакролеїну окисленням ізобутилену на змішаних Sb-Mo-O каталізаторах

Видавництво Державного університету "Львівська політехніка"

Вивчено вплив оксидів нікелю, вольфраму, вісмуту, міді, фосфору на каталітичні властивості Fе-Sb-Мо-0 і Сu-Sb-Мо-0 систем у реакції окислення ізобутилену в метакролеїн. Знайдено кращий з усіх досліджуваних у даній роботі каталізатор. Influencing nickel oxides, tungsten, bismuth, cuprum, phosphorum on catalytic properties Fe-Sb-Mo-0 and Cu-Sb-Mo-0 of systems, in an oxidation reaction of an isobutene in metacrolein is studied. The best catalyst, from investigated in the given activity, is determined.

Одержання метакролеїну окисленням ізобутилену на змішаних Sb-Mo-O каталізаторах / В. М. Жизневський, В. В. Гуменецький, Л. В. Бажан, С. В. Майкова // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 395 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 60-62. – Бібліографія: 4 назви.