Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто досвід впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у Видавництві Львівської політехніки. In this paper the experience of information and communications technology implementation in Lviv Polytechnic National University Publishing House is worked out.

інформаційно-комунікаційні технології, видавнича діяльність, електронний архів, information and communications technology, publishing activities, electronic archive

Голощук Р. О. Аналіз впровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у видавництві Львівської політехніки / Р. О. Голощук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2011. – № 703 : Інформатизація вищого навчального закладу. – С. 39–45. – Бібліографія: 4 назви.