Видавництво Львівської політехніки

Проаналізовано стан фінансування ВНЗ України, опрацьовано літературні джерела і законодавчі акти, що визначають порядок фінансування освіти і науки. Запрпонований новий підхід до фінансового забезпечення діяльності автономних дослідницьких ВНЗ. Окреслено напрямки подальшого розвитку тематики. The article analyzes the state of funding of higher educational universities of Ukraine, elaborated literary sources and legal acts governing the financing of education and science. The author suggests a new approach to the financial support of the Autonomous research University. The article outlines areas for further development theme.

автономний ВНЗ, дослідницький, наука, фінансування, реформування, Autonomous University, research, science, funding, reform

Яструбський М. Я. Фінансове забезпечення автономних дослідницьких ВНЗ України в умовах реформування / М. Я. Яструбський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Логістика : збірник наукових праць. – 2016. – № 846. – С. 191–196. – Бібліографія: 14 назв.