Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Отримано та досліджено водорозчинні полімерні аддукти есулану із заданим його вмістом, що зберігають бактерицидну та фунгіцидну активність. Water-soluble polymeric adducts with targeted esulan content possessing bactericidal and fungicidal activities were synthesized and studied.

Водорозчинні полімерні аддукти есулану з бактерицидними та антигрибковими властивостями / О. В. Федорова, Н. Є. Мітіна, Н. Л. Заярнюк, О. З. Комаровська, Т. В. Скорохода, В. І. Лубенець, В. П. Новіков, О. С. Заіченко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 516 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 63–65. – Бібліографія: 4 назви.