Сучасні тенденції використання стратегії притягування в діяльності фірми

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізована ефективність традиційних засобів реклами в умовах посилення конкуренції , розглянуто сучасні альтернативні підходи у сфері реклами, які базуються на використанні концепції “маркетингу вражень” і “ маркетингу за дозволом", в основі яких лежать емоційні мотиви. Визначені особливості їхнього впровадження у практику діяльності підприємств у розвинутих країнах світу, на території України та близького зарубіжжя. The efficiency of traditional ways of advertising in conditions of amplification of a competition is analysed, the modern alternative approaches in sphere of advertising are considered which are based on use of the concept «of impressions marketing» and «of marketing behind the sanction» in the chapter of which corner the emotional motives lay. The features of their introduction in practice of activity of the enterprises in the advanced countries of the world, in territory of Ukraine and near foreign countries are certain.

Косар Н. С. Сучасні тенденції використання стратегії притягування в діяльності фірми / Н. С.Косар, В. В. Понтус, Ю. В. Огерчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 580 : Логістика. – С. 59–63. – Бібліографія: 11 назв.

Endorsement

Review